Pan Am.

Ostatnio w związku z tym, że mam trochę więcej wolnego czasu (wakacje!!) postanowiłam obejrzeć sobie nowy serial. Długo zastanawiałam się co by tu obejrzeć a, że odcinki mojego ulubionego serialu dobiegały już końca – musiałam się pośpieszyć z wyborem następnego! Z pomocą przyszedł mi kolega, który zaproponował mi serial o tytule „Pan Am”. 
                                        fot. filmweb.pl 


Serial opowiada o załodze linii lotniczych Pan Am, przenosząc nas w lata 60 XX wieku, kiedy to linia przeżywała lata swojej świetności. Serial przedstawia pracę czterech stewardess – Maggie, Laury, Kate, Colette i dwóch pilotów – Teda i Deana. Podróżując po świecie przeżywają różne przygody w samolocie, jak i na ziemi.  
Fajnie jest się przenieść razem z bohaterami do lat 60. Stanąć w roli stewardessy, której praca była wtedy bardziej „luksusowa” . Dłuższe postoje w różnych krajach, możliwość zwiedzenia miejsca, w którym chwilowo stacjonowały. Dodatkowym plusem są wątki serialu takie jak: stewardessa jako tajny szpieg, czy powracanie do przeszłości głównych bohaterów, aby ich lepiej poznać. Nie można zapomnieć o wątkach historycznych poruszanych w serialu. Udział stewardess w przemówieniu Johna Kennedy’ego w Berlinie, czy smutek załogi po zamachu i późniejszej śmierci prezydenta USA. 

Lecz w serialu bywają również momenty surrealistyczne takie jak lądowanie samolotu czubkiem do przodu, czy wybieganie stewardess razem z pasażerami zaraz po wylądowaniu. Mimo to serial jest bardzo fajny i jak dla mnie dobrze i ciekawie się go ogląda. 

10 myśli w temacie “Pan Am.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s