XIII Forum Gospodarcze w Gdyni – panel lotniczy

Już za 16 dni rozpocznie się XIII Forum Gospodarcze w Gdyni. Wydarzenie odbywa się rok w rok od 2001. Regularnie na Forum goszczą ludzie nauki, przedsiębiorcy, ambasadorowie i politycy. Cechą wyróżniającą Forum jest typowo biznesowy charakter, sprzyjający merytorycznym debatom, ułatwiający poszukiwania nowych pól aktywności i podejmowanie decyzji. Tak jak dynamicznie rozwija się Gdynia, tak też i największe wydarzenie gospodarcze na Pomorzu z każdą edycją umacnia swoją pozycję i konsekwentnie buduje markę rozpoznawalną wśród krajowych środowisk biznesowych.

W tym roku w ramach wydarzenia panele będą podzielone na trzy tematy: Gospodarka Morska, Lotniska Regionalne oraz Przekształcenia Terenów Poportowych i Postoczniowych. W związku z tematyką bloga i moimi zainteresowaniami, najbardziej ciekawi mnie panel lotniska regionalne. W blokach poświęconych lotnictwu omawiane będą perspektywy rozwoju GA na lotniskach w Polsce, rozwój lotnictwa turystycznego i korporacyjnego. Będzie również mowa o Gdańsk Airport City, jako dopełnienie oferty biznesowej lotniska.

Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany udziałem w konferencjach wystarczy się zarejestrować wypełniając formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie: http://forum.gdynia.pl  – tam również możecie dowiedzieć się szczegółów wydarzenia.

Wydarzenie będzie miało miejsce w Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. 

2 myśli w temacie “XIII Forum Gospodarcze w Gdyni – panel lotniczy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s