Polak wśród laureatów konkursu AIR FRANCE

Film dokumentujący profesjonalną sesję zdjęciową z udziałem finalisty z Polski, Marcina Sokołowskiego, jest już dostępny na portalu http://www.youtube.com/watch?v=r4Ihgy-baFI. 22-letni Zabrzanin wygrał w czerwcu br. konkurs „AIR FRANCE Fashion Flight to Paris”. W nagrodę wziął udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej na lotnisku im. Charles’a de Gaulle’a w Paryżu i miał okazję współpracować m.in. ze słynnym fotografem Pálem Nánási.

Konkurs zorganizowany przez AIR FRANCE, dedykowany był młodym ludziom, którzy marzą o karierze w modelingu. Kandydaci z różnych krajów mogli przystąpić do rywalizacji, wystarczyło odwiedzić facebookowy fan page AIR FRANCE i zgłosić swoją kandydaturę. Nasz rodak, Marcin Sokołowski, otrzymał najwięcej głosów spośród kandydatów z Polski i razem z finalistami z Czech, Węgier oraz Rumunii wziął udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej.
 
Plan zdjęciowy zorganizowano w odnowionej części lotniska im. Charles’a de Gaulle’a w Paryżu. Młodzi ludzie, którym francuski przewoźnik umożliwił złożenie profesjonalnego portfolio zdjęć, mieli okazję współpracować z gwiazdami świata mody. Oprócz znanego fotografa Pála Nánásiadepci modelingu na planie pracowali z pochodzącymi z Węgier – światowej sławy modelką Viktórią Vámosi i słynnym sportowcem Gáborem Császár(oboje na zdjęciu obok). Nie dziwi więc fakt, że wszyscy laureaci konkursu traktowali zdjęcia w Paryżu jako przepustkę do międzynarodowej kariery.
 
Warto wspomnieć, że nie pierwszy raz lotnisko w Paryżu swoim niepowtarzalnym wzornictwem przyciągnęło świat mody i show–biznesu. W przeszłości odbywały się tu już pokazy mody czy okazjonalne polowania na króliki, a port lotniczy służył nawet jako tło teledysku do piosenki „Beautiful Day” grupy U2.

2 myśli w temacie “Polak wśród laureatów konkursu AIR FRANCE

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s