Zmęczenie materiału

Do obejrzenia tego filmu zmuszałam się naprawdę długo. Pomimo, że historia opowiada o życiu kontrolera ruchu lotniczego (którym mam nadzieję zostanę w przyszłości) to fakt – iż w filmie gra aktorka, której gry nie potrafię znieść – mnie bardzo od tego odpychał. 
Na filmwebie film ma ocenę 6,6, czyli w filmwebowym tłumaczeniu „niezłą/dobrą” i pomimo, że opiniami innych ludzi się zwykle nie sugeruję (przede wszystkim dlatego, że zawsze mnie podoba się coś co nie podoba się innym) ocena dawała do myślenia. W końcu po długim czasie postanowiłam i włączyłam film. 

Tak jak wspomniałam powyżej – film przedstawia przygody najlepszego kontrolera ruchu lotniczego w centrum Long Island – Nicka Falzone.  Nick ma wszystko – świetną pracę, dobrą i piękną żonę, wspaniałych przyjaciół, gdy nagle do pracy przyjmują równie dobrego kontrolera – Russela Bella. Między panami następuje ostra i niezdrowa rywalizacja, która prowadzi do nieprzyjemnych sytuacji. 

Mnie osobiście film się nie spodobał i tak jak w tytule filmu – męczył okropnie. Ma się wrażenie, jakby film rozkręcał się przez godzinę, by nigdy się nie rozwinąć. Jeden z tych filmów przy których człowiek siedzi i nie wie kiedy się coś zacznie dziać. Dodatkowo kolejna odsłona słabej gry jednej z bohaterek filmu, która potwierdziła tylko moją opinię na temat aktorki. 

3 myśli w temacie “Zmęczenie materiału

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s