KEEP CALM AND LOVE FLYING T-SHIRT – DIY

Gdyby ktoś mi kiedyś powiedział, że na blogu będę pisała o DIY – wyśmiałabym od razu. No chyba, że chodziłoby o składanie modelu samolotu (póki co pozostaje mi złożenie moich pseudo klocków LEGO z samolotem i lotniskiem, ale nie będę robić z tego wydarzenia relacji na blogu). Narzekając tak sobie publicznie tutaj i na fanpage’u na brak koszulek z akcentem lotniczym dostałam e-maila od firmy Splash shop o możliwości zrobienia wgrzewek z moim ulubionym napisem bądź inną grafiką. Nie czekałam długo z odpowiedzią i tak właśnie otrzymałam swoje Splashe. 
 

Początkowo byłam trochę przerażona – zdolności artystycznych zero, a chciałam żeby wyszło jak najlepiej. Ale instrukcja obsługi wgrzewania splashy w koszulki jest bardzo prosta i nie wymagająca za wielu zdolności. Do stworzenia swojej koszulki potrzebny jest t-shirt, wgrzewka, żelazko i kartka papieru. Może przydać się również jakiś ostry nóż do odrywania niepotrzebnych części ze splashy. 


Gdy już przygotujecie sobie niezbędny zestaw wystarczy wejść na stronę Splash shop w zakładkę jak to zrobić? – czyli, tak zwaną instrukcję obsługi i postępować krok po kroku z tym co jest tam napisane. 

Wgrzanie splashy nie zajmuje dużo czasu, a radość jest ogromna! W końcu mam DAMSKĄ koszulkę z wymarzonym napisem (i samolotem :))! Dziękuję Splash shop za wgrzewki! 

 

6 myśli w temacie “KEEP CALM AND LOVE FLYING T-SHIRT – DIY

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s