#instameetgdansk

Wycieczki po lotnisku ostatnimi czasy są dość częste. Nie trudno zauważyć grupę małych dzieci machających do pilota z płyty, lub rozciągającą się od terminala T2 po hangar grupę Instagramersów robiących zdjęcia. A tak było w ostatnią sobotę! Zorganizowana wycieczka miłośników aplikacji Instagram (uwaga UZALEŻNIA!) zebrała się na lotnisku by razem zobaczyć na co dzień niedostępne zakątki lotniska. Postanowiłam wybrać się razem z nimi.

Zwiedzanie rozpoczęliśmy oczywiście od terminala odlotów T2 – podziwialiśmy jedyny w Polsce system bagażowy. Idąc tym tropem udaliśmy się do sortowni, gdzie nasz „przewodnik” opowiadał o systemie i wózkach (o systemie możecie poczytać TUTAJ). Oczywiście będąc w sortowni od razu urodziły się pytania o „rzucanie bagaży”, na co przypomniała mi się dyskusja na oficjalnym fanpageu portu lotniczego, którą skomentuje przy okazji innego postu. Następnie ku uciesze wszystkich (chyba największej) wyszliśmy na płytę lotniska. I to rękawem! 
Zdecydowanie popieram takie wycieczki po porcie lotniczym. Lotnisko to niesamowite miejsce, gdzie w ciągu doby dzieje się bardzo dużo, a co warto pokazać osobom, które na co dzień nie mają okazji tam być. Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s