#KISSALOT

Kolejna ciekawa akcja Polskich Linii Lotniczych LOT. A przynajmniej ciekawa inicjatywa, która zawładnęła moim sercem. 

Wcześniejsza dotycząca półmilionowego pasażera była równie udana, a oglądając filmik z wydarzenia (nie raz, nie dwa) uśmiechałam się do ekranu komputera. Słyszałam negatywne komentarze, że słabe, ale niestety wszystkim nie dogodzisz. Nieważne, że przewoźnik wychodzi poza sztywne ramy nudnych reklam informujących o nowych promocjach bądź jeszcze tropikalniejszych destynacjach, próbuje czegoś nowego, co według mojej opinii działa. 

O czym jest nowa akcja? A o tym byśmy się całowali, gdy tylko samolot LOTu przeleci nad naszymi głowami. Dlaczego? W każdym samolocie polskiego przewoźnika zostały zamieszczone jemioły, które według zwyczaju zawieszone pod sufitem lub nad drzwiami miały przynieść domostwu i jego mieszkańcom miłość, zgodę i szczęście. LOT postarał się o to by jemioły powieszone zostały jak najwyżej, aby nie tylko pasażerowie mieli okazję na świąteczny pocałunek :). 

Skąd mamy wiedzieć, że samolot jest akurat nad nami? Akcje uświetnia strona internetowa z mapą, na której widzimy położenie samolotów przewoźnika – http://kissalot.pl .

Jak dla mnie akcja jest bardzo ciekawa. Cieszy mnie, że Polskie Linie Lotnicze coraz częściej zaskakują. Mam jednak małe „ale”. Fajnie, gdyby strona była aplikacją, a informacja o przelatującym samolocie przychodziła na nasze telefony. Tak jak w przypadku fajnego pomysłu rosyjskiej linii S7 i aplikacji catch-a-plane. Zainstalowana na iPhone aplikacja „łapała” mile z przelatujących nad głową samolotów, które można było zamienić na bilety. (o tym możecie poczytać TUTAJ).

Tak, czy inaczej. Oby tak dalej #flylot !5 myśli w temacie “#KISSALOT

  1. Widziałem już jakieś info od wczoraj. Też uważam, że akcja jest po prostu fajna. Wkurzały mnie komentarze, o których piszesz, że akcja 0,5 mln pasażera była słaba. No to pewnie nic niech linie nie robią i będzie wtedy najlepiej. Bez sensu jest się starać kiedy czasem słyszy się takie rzeczy. A moim zdaniem- co już pisałem, akcja była dobra, ciekawa i jednak symboliczna. Bo świętować 500 tysięcznego pasażera konkretnego samolotu to jest już coś 🙂

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s